Митрополит Володимир взяв участь в Богослужінні з нагоди дня тезоіменитства Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета

14 грудня Православна Церква відзначає день пам’яті святого праведного Філарета Милостивого, який є також і днем тезоіменитства Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. За традицією з цієї нагоди до столиці прибули архієреї Української Православної Церкви Київського Патріархату, в тому числі і митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, для спільного богослужіння та привітання Предстоятеля.

13 грудня 2017 року Його Святість у Володимирському кафедральному соборі звершив Всенічне бдіння. Патріарху співслужили єпископат Церкви і духовенство Києва та інших єпархій України.

DSC_7250 DSC_7231 DSC_7272

У самий день свята, 14 грудня, Святійший Владика відслужив Божественну літургію у Володимирському соборі.

За богослужінням також молились викладачі та студенти Київської православної богословської академії, ченці столичних й єпархіальних монастирів та численне духовенство.

Після літургії та подячного молебня від імені Священного Синоду, архіпастирів, духовенства та мирян Патріарха привітав митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Після вітання до присутніх з повчальним словом звернувся Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Урочисте богослужіння завершилося многоголосим козацьким многоліттям Святійшому Владиці. За Україну, за її волю, за народ.

DSC_7300 DSC_7600

За матеріалами Прес-центру Київської Патріархії