Архієрейське богослужіння у с. Засілля

У четвер, 12 липня, в день свв. першоверховних апп. Петра і Павла, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир на запрошення прот. Віталія Герди відвідав парафію в с. Засілля Вітовського району і з нагоди престольного свята звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого.

Владиці співслужили: секретар Миколаївської єпархії прот. Роман Дідора, обласний благочинний прот. Андрій Стадович, настоятель храму прот. Віталій Герда та запрошене духовенство.

За богослужінням співали хористи архієрейського хору Кафедрального собору Касперівської ікони Божої Матері м. Миколаєва під керівництвом Олени Пасько.

Після читання Євангельського зачала проповідував прот. Борис Затварницький, а по завершенні літургії до парафіян звернувся владика Володимир.

Завершилось богослужіння хресним ходом навколо храму із окропленням освяченою водою.

IMG_1692 IMG_1703 IMG_1709 IMG_1710 IMG_1722 IMG_1731 IMG_1742 IMG_1743 IMG_1748