Вічная пам’ять спочилому протоієрею Миколаю

23 липня 2018 року, після важкої і виснажливої хвороби, на 47-му році життя відійшов у вічність священнослужитель Миколаївської єпархії, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Широколанівка Веселинівського району, протоієрей Миколай Розлуцький.

Високопреосвященнійший Володимир, митрополит Миколаївський і Богоявленський та духовенство єпархії висловлюють свої щирі співчуття родині прот. Миколая.

У середу, 25 липня, о 9-ій годині ранку в храмі Різдва Пресвятої Богородиці, с. Широколанівка Веселинівського району, відбудеться Божественна літургія, яку очолить владика Володимир. По завершенні літургії буде звершено чин похорону.

Долучаємось до спільної молитви за упокій його душі. Нехай Всемилостивий Господь простить йому всякий гріх вільний чи невільний і оселить душу його де всі святі і праведні спочивають.

Вічная пам’ять спочилому рабу Божому протоієрею Миколаю.