Митрополит Володимир взяв участь в засіданні Священного Синоду

27 липня 2018 року у Синодальній залі Київської Патріархії відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Головував на засіданні Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Постійними членами Священного Синоду є: Патріарший намісник митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, голова Синодального управління у справах духовної освіти; митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, голова Інституту церковної історії; митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, екзарх Всеросійський; митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, голова Синодального управління військового духовенства; архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій, голова Управління з питань благодійницької діяльності і соціального служіння; архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, голова Управління зовнішніх церковних зв’язків, в.о. екзарха Європи; архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, секретар Священного Синоду, голова Інформаційного управління; архієпископ Вишгородський Агапіт, керуючий справами Київської Патріархії.

Для участі у роботі Священного Синоду на 2018 рік також запрошені: митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей.

Журнали Священного Синоду та текст Синодального Послання з нагоди 1030-ліття Хрещення Руси-України

DSC_8290 content_dsc_8298