Митрополит Володимир звершив богослужіння у с. Михайло-Ларине

У суботу, 2 червня, в день віддання свята П’ятидесятниці, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, на запрошення настоятеля храму Пресвятої Тройці ієрея Сергія Тимошенкова, відвідав парафію у с. Михайло-Ларине.

Владика звершив Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого у співслужінні секретаря Миколаївської єпархії прот. Романа Дідори, настоятеля храму ієрея Сергія Тимошенкова та запрошеного духовенства.

За богослужінням співав хор Кафедрального собору Касперівської ікони Божої Матері під керівництвом Олени Пасько.

Після прочитання Євангельського зачала проповідував прот. Віталій Герда, а в кінці богослужіння після виголошеного подячного слова настоятеля ієрея Сергія до всіх присутніх звернувся митрополит Володимир, розповівши про значення свята П’ятидесятниці.

По закінченні літургії навколо храму відбувся хресний хід із окропленням освяченою водою.

IMG_1461 IMG_1462 IMG_1463 IMG_1466 IMG_1470 IMG_1471 IMG_1477 IMG_1483 IMG_1497 IMG_1504 IMG_1505 IMG_1507