У селі Суха Балка Доманівського району релігійна громада вирішила на зборах приєднатися до Православної Церкви України

Релігійна громада храму Святого Духа у селі Суха Балка Доманівського району ще 20 березня на загальних зборах вирішила приєднатися до Православної Церкви України. Серед 58-ми присутніх 44 проголосували «за», 14 — «проти». Сам же священик категорично відмовився підтримати волевиявлення своїх парафіян.

Таким чином, це вже четверта православна громада на теренах Миколаївщини, яка прийняла рішення про зміну юрисдикційної приналежності з УПЦ в єднанні з Московським патріархатом на Православну церкву України. Раніше подібне рішення ухвалили парафії сіл Тімірязєвка Вознесенського району, Василівка і Тамарине Снігурівського району.