Богослужіння з нагоди свята перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських у м. Бар (1087).

22 травня на запрошення настоятеля храму святителя Миколая Чудотворця, отця Андрія Коваля, Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир очолив Божественну Літургію в селі Кавуни Арбузинського району Миколаївської області.

З вітальним словом владику зустріли найменші прихожани храму.

Один із запрошених священиків прот. Іван Шовкопляс виголосив проповідь.

Після Божественної Літургії владика привітав всіх прихожан з храмовим святом. Та ще раз наголосив на ревному і достойному житті та служінні святителя Миколая Мирлікійського Чудотворця, яке повинно бути взірцем для кожного священика та християнина /Ів.10,1-11/

Настоятель храму отець Андрій Коваль від себе особисто та від всіх прихожан святого храму, щиро подякував Архипастирю, за піднесену молитву перед Господом Богом і слова-настанови виголошені у його проповіді.

Візит владики в с. Кавуни Арбузинського району. Візит владики в с. Кавуни Арбузинського району. Візит владики в с. Кавуни Арбузинського району. Візит владики в с. Кавуни Арбузинського району. Візит владики в с. Кавуни Арбузинського району. Візит владики в с. Кавуни Арбузинського району. Візит владики в с. Кавуни Арбузинського району. Візит владики в с. Кавуни Арбузинського району. Візит владики в с. Кавуни Арбузинського району. Візит владики в с. Кавуни Арбузинського району.

Цього ж дня Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, очолив Вечірнє Богослужіння та Молебень, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт. Арбузинка.

храм Різдва Пресвятої Богородиці. смт. Арбузинка. храм Різдва Пресвятої Богородиці. смт. Арбузинка. храм Різдва Пресвятої Богородиці. смт. Арбузинка.