Церковні нагороди (ОНОВЛЕННО)

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир вручив церковну нагороду, Катричу Анатолію Петровичу, за відродження духовності в Миколаєві та області.

вручення ордена Катрич А.П вручення ордена Катрич А.П вручення ордена Катрич А.П вручення ордена Катрич А.П вручення ордена Катрич А.П вручення ордена Катрич А.П вручення ордена Катрич А.П

05 червня митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир освятив офісне приміщення СМУ- 8. Вручив від Патріарха Київського і всієї Руси-Ураїни Філарета, Стерпулу Григорію Івановичу орден Христа Спасителя, за співпрацю з церквою та прикладені зусилля у її відроджені.

Стерпул Г.І. СМУ-8 Стерпул Г.І. СМУ-8 Стерпул Г.І. СМУ-8 Стерпул Г.І. СМУ-8 Стерпул Г.І. СМУ-8