Храмове свято у селі Червона зірка.

12 липня церква вшановує пам’ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

На запрошення настоятеля храму ієрея Володимира Кузя, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир очолив Божественну Літургію.

Владиці спів служили запрошені священики Снігурівського благочиння, священнослужителі Кафедрального собору м. Миколаєва та запрошенний гість з Херсонської Єпархії.

По закінчені Літургії владика виголосив проповідь в честь святих угодників Божих. Також нагородив настоятеля храму ієрея Володимира Кузя — наперсним хрестом, та всіх жертводавців похвальними грамотами.

Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир зустрівся з громадою храму св. Анни в селі Олександрівка.

храмове свято в Снігурівському районі. храмове свято в Снігурівському районі. храмове свято в Снігурівському районі. храмове свято в Снігурівському районі. храмове свято в Снігурівському районі. храмове свято в Снігурівському районі. храмове свято в Снігурівському районі. храмове свято в Снігурівському районі. зустріч з громадою с. Олександрівка. зустріч з громадою с. Олександрівка.