У смт. Врадіївка закладено новий храм.

12 червня 2014 року в смт. Врадіївка на запрошення настоятеля храму свт. Миколая архієпископа Мир Ликійських чудотворця священика Романа Бігуна прибув керуючий Миколаївською єпархією УПЦ КП Високопреосвященіший Володимир митрополит Миколаївський і Богоявленський і звершив освячення наріжного каменю для початку побудови нового храму в честь свт. Миколая чудотворця. Владиці спів служили настоятель храму свящ. Роман Бігун, священнослужителі кафедрального собору Касперівської ікони Божої Матері,благочинний Кривоозерського р-ну прот. Микола Батько та священнослужителі єпархії.

На чині освячення зібрались парафіяни храму, селищний голова смт. Врадіївки Москаленко Микола Леонідович та меценати храму.

По звершенні чину Митрополит Володимир нагородив подячними грамотами фундаторів храму та звернувся до присутніх з проповіддю про призначення храму та його користь для кожного православного християнина.

В кінці владика пригостив цукерками всіх присутніх дітей і в пам’ять про цю подію зробили загальну фотографію всіх учасників події.

освячення наріжного камення в смт. Врадіївка освячення наріжного камення в смт. Врадіївка освячення наріжного камення в смт. Врадіївка освячення наріжного камення в смт. Врадіївка освячення наріжного камення в смт. Врадіївка освячення наріжного камення в смт. Врадіївка освячення наріжного камення в смт. Врадіївка освячення наріжного камення в смт. Врадіївка