Слово митрополита Миколаївського і Богоявленського Володимира в День Незалежності України.

День Незалежності України.

Будь благословенна, моя  Україно!

Запитаймо себе звідки ми і чиїх батьків ми діти?

Всіх Вас дорогі браття і сестри я сьогодні вітаю в цей великий і радісний день з національним святом – Днем Незалежності нашої держави.

Кожний народ прагнув своєї незалежності. Прагнув наш народ, наші гетьмани і козацтво. Багато століть минулим поколінням не вдавалося цього зробити, і тільки в наш час наше покоління це зробило. Але це свято належить не тільки нам, а і нашим минулим поколінням, які боролися і віддавали своє життя.

Збулася найзаповітніша мрія нашого народу. Тому це свято не може залишити байдужим жодного українця.

Любімо свою Батьківщину свій народ, свій край. Своєю невтомною працею збагачуймо свою країну, робімо все щоб вона була багатою і процвітаючою. Виховуймо своїх дітей та внуків в дусі любові до своєї Батьківщини, щоб вони гордилися Нею, а в години біди чи війни – відстоювали її та захищали від ворогів, так як цього потребую сьогоднішній час. Ворог напав на нашу країну. На її незалежність та свободу, знищуючи її міста і села, вбиваючи її найкращих синів і дочок.

Сьогодні найскладніший період в житті українського народу, тому що стоїть вибір для нас і наших дітей, яким буде наше майбутнє.

Наш народ сильний і мужній він переможе ворога і прожене його за межі нашої Батьківщини, бо з нами Бог і його свята правда. Нехай же Всемилостивий Господь береже наш  народ від його ворогів видимих і не видимих, і благословить його на добрі діла.

Єднаймося і ми переможемо. Ми Українці!

З Днем народження – Україно!

Слава Україні!

Тэги: