У смт. Врадіївка освятили хрест.

У вівторок 06 жовтня 2015року, освятили хрест для поставлення його на бані новозбудованної церкви.

Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, у співслужінні настоятеля храму, Святителя Миколая Мир Лікійського Чудотворця ієрея Романа Бігуна, та священнослужителів данної єпархії, освятив хрест для поставлення його на бані новозбудованної церкви.

Під час освячення були присутні голова Врадіївської районної ради Василь Петрович Жосан, Врадіївський селищний голова Микола Леонідович Москаленко та представники Врадіівської РДА.

U smt. Vradiivka osvyatyly hrest U smt. Vradiivka osvyatyly hrest U smt. Vradiivka osvyatyly hrest U smt. Vradiivka osvyatyly hrest

Цього ж дня Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, освятив приміщення нового Врадіївського військового комісаріату, та у селі Гуляницьке освятили хрест, для будівництва нового храму.

gulyanic'ke gulyanic'ke gulyanic'ke gulyanic'ke