Презентація історико-краєзнавчого довідника »Поліконфесійна Миколаївщина: стан та розвиток релігійних організацій у 1991-2016 рр.»

20 квітня 2018 року в рамках XVI виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга» у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.  Гмирьова пройшла презентація історико-краєзнавчого довідника кандидата філософських наук, доцента, начальника управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації М. Ф. Димитрова та кандидата історичних наук, спеціаліста управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації А. В. Шостака «Поліконфесійна Миколаївщина: стан та розвиток релігійних організацій у 1991-2016 рр.».
Дане видання було підготовлене з нагоди святкування 26-ї річниці державної незалежності та відзначення 80-річчя утворення Миколаївської області та є єдиним повним зібранням даних про релігійні організації Миколаївської області періоду незалежності України.

З вітальним словом до авторів і гостей звернувся керуючий Миколаївською Єпархією УПЦ КП Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир та зазначив, що ми повинні завжди пам’ятати про те, що книга є духовним багатством, а дана праця є однією з найкращих видань про конфесії Миколаївщини.

Нова краєзнавча книга вийшла у світ у чудовому поліграфічному виконанні, завдяки майстерності та творчому підходу колективу видавництва «Іліон». Наклад видання – 300 примірників, 100 з них вже розподілено серед бібліотек Миколаївщини, де з ними мають змогу ознайомитися мешканці міст і сіл. Директор видавництва А. В. Румянцева подякувала авторам за приємну співпрацю та відмітила, що видання буде цікаве як науковцям так і пересічному читачеві.

Участь у заході взяли представники релігійних конфесій, історики, краєзнавці, науковці, освітяни, студенти, творча інтелігенція міста, фахівці музеїв, бібліотек, журналісти. Під час заходу експонувалася книжкова виставка «Релігії та конфесії України», де були представлені видання з фонду обласної наукової бібліотеки.

1 2 3 4 5 6 7 8

За матеріалами Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова