Архієрейська Літургія у храмі Святого Духа в Світлий Понеділок

9 квітня 2018 року, у Світлий Понеділок, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир очолив Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого у храмі Святого Духа Корабельного району.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії прот. Роман Дідора та настоятель храму Святого Духа прот. Василій Мазурик.

Наприкінці богослужіння настоятель храму прот. Василій Мазурик прочитав Пасхальне вітання Високопреосвященнійшого митрополита Володимира.

Завершилось богослужіння хресним ходом навколо храму з окропленням освяченою водою, читанням Євангелія та уставним многоліттям.

Також діти недільної школи привітали віршами та піснями присутніх зі святом Воскресіння Христового. Владика Володимир подякував за вітання та подарував вихованцям недільної школи солодкі подарунки.

IMG_1227 IMG_1229 IMG_1234 IMG_1240 IMG_1247 IMG_1251 IMG_1254 IMG_1255 IMG_1266