Церковний дзвін із сну нас будить і кличе всіх у Божий храм…

18 травня 2014 року, у неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку, Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир звершив Божественну літургію у храмі “Первоверховних апостолів Петра і Павла”, міста Южноукраїнськ.

На запрошення настоятеля храму прот. Віктора Бурки, владиці спів служили благочинні двох районів: прот. Михаїл Буньо (благочинний Новобузького району) прот. Михаїл Гірняк (благ. Арбузинського району), священнослужителі Кафедрального собору та священники Миколаївської єпархії.

Божественну літургію служили в приміщені (старої) церкви.

Виголошуючи проповідь Митрополит Володимир розкрив тему Євангельського Писання. Також привітав з Днем Ангела жінок Світлану(Фотинію) та Ірину.

За заслуги перед церквою владика нагородив жертводавців та прихожан храму — грамотами.

Після літургії духовенство та прихожани святого храму “Первоверховних апостолів Петра і Павла”, хресною ходою пішли до новозбудованої дзвіниці, де Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир звершив чин освячення дзвіниці та дзвонів.

Освячення дзвонів у Южноукраїнську Освячення дзвонів у Южноукраїнську Освячення дзвонів у Южноукраїнську Освячення дзвонів у Южноукраїнську Освячення дзвонів у Южноукраїнську

В приміщені нової церкви був відслужений молебень. Владика окропивши новозбудований храм, подякував Господу Богу, за Його ласки, та всім прихожанам які роблять добру справу у відбудові церкви Київського Патріархату в місті Южноукраїнськ.