Церкви просять молитися за Україну

ekumenizmМолитви за мир в Україні та для успіху в мирних переговорах відбуваються в Женеві (Швейцарія), про що просили преосвященійшого доктора Олафа Фюксе Твейт, генерального секретаря Женевської Всесвітньої Ради Церков (ВРЦ).

«Ми молимося за політичне, ненасильницьке врегулювання кризи і за примирення братів і сестер в Україні й навколо неї», казав Твейт.

Закликаючи церкви по всьому світу приєднатися до молитви, Твейт відзначив, що «Україна і сусідні землі знаходяться в області багатьох християнських традицій. Церкви на сході і заході в ці вихідні святкують Великдень, свято припинення наступних актів насильства і надії на майбутнє всього творіння Божого».

Твейт постановив: «Ми звертаємося в цей Пасхальний час до церков, щоб усі християни підтримали наші щирі зусилля для вирішення конфліктів і встановлення справедливості й миру».

Ольга Бойко для Християнського порталу КІРІОС, за матеріалами оф.сайту ВРЦ