День пам’яті рівноапостольного князя Володимира Великого.

28 липня Православна Церква відзначає день пам’яті святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого.

Також 28 липня й державне свято – день Хрещення Київської Руси-України, яке було встановлене в рамках святкування 1020-річчя Хрещення Київської Руси згідно з Указом Президента України Віктора Ющенка від 25 липня 2008 року.

У цей знаменний для України день відбулося загально церковне святкування, яке проходило в столиці України місті Києві.

До святкування цього свята долучилися вірні Української Православної Церкви Київського Патріархату Миколаївської єпархії.

Після святкового Богослужіння в Володимирівському  Патріаршому Кафедральному соборі, відбувся хресних хід до Володимирівської гірки.

Volodimira Velikogo 2016 Volodimira Velikogo 2016 Volodimira Velikogo 2016 Volodimira Velikogo 2016