Панахида за спокій православних воїнів

22 червня 2014 року в неділю Всіх Святих Землі Української, Високопреосвященніший Володимир митрополит Миколаївський і Богоявленський очолив Божественну Літургію в кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері. Після літургії на території собору відбулася панахида по загиблих солдатах в боях за цілісність і незалежність нашої держави.

На панахиді владика зачитав молитву за спокій православних воїнів.

Аудиозапись: Adobe Flash Player (версия 9 или выше) требуется для воспроизведения этой аудиозаписи. Скачать последнюю версию здесь. К тому же, в Вашем браузере должен быть включен JavaScript.

Після панахиди Високопреосвященніший митрополит Володимир виголосив проповідь.

Молитва за спокій воїнів Молитва за спокій воїнів Молитва за спокій воїнів Молитва за спокій воїнів

З ініціативи підприємців присутніх на панахиді, відбувся збір коштів на лікування поранених воїнів. Зібрані 16000 (шістнадцять тисяч) гривень, передали через волонтерів до місця призначення.