Панахида за загиблими на майдані.

Днями у Миколаєві вшанували пам’ять людей загиблих на майдані.

Митрополит Миколаївський і Богоявленський з священнослужителями кафедрального собору, та Миколаївської області відслужив панахиду.

На площі біля храму зібралося чимало людей. Владика згадав усіх убитих людей поіменно, та наголосив про мир і спокій у державі.

Також було і згадано про гріх убивства.

Ми молились за тих людей які загинули на майдані країни, загинули за Волю, за долю нашої України, за наше майбутнє.

Це були прості не озброєні люди(мирні), які мали велику волю і силу захищати свій народ. Все що могли вони зробили. Вони віддали те що найдорожче у них, це їхнє життя – за наше майбутнє.

Ми сумуємо, що так сталося, ми склоняємо свої голови перед тими людьми, які віддали своє життя за незалежність, за наше майбутнє. Це мужні люди це наші герої, а герої як ми знаємо не вмирають а вічно з своїм народом. Це наші побратими.

Ці снайпери, ці кулі які вбивали їх це кулі які вбивали кожного із нас – всіх нас. Бо хотіли нас знищити. Дорогою ціною ми здобуваємо свою Україну. Будемо надіятися, що ці смерті, ця пролита кров є не даремно. Як бачимо що іншого шляху немає

Відбувається і сьогодні нове становлення нашої України. Вона від Сходу і до Заходу, Півдня і Півночі – вона одна і єдина. Від нині це інша Україна. В ній, свідома нація, яка відстояла свій вибір.

За все це ми дякуємо Богові і Йому Слава. Молімось щоби Всемилостивий Господь Отець Небесний прийняв їх і оселив їх в Своїй Оселі в Царство Боже, де праведні і всі світі перебувають з Ним на віки віків.

Герої Майдану – Вічна Слава Героям.

Вічна їм пам’ять, вічна їм пам’ять, вічна їм пам’ять.

На мітингу зачитувалися вірші та твори власного авторства.

Після панахиди були покладені квіти та свічі біля хреста.