Привітаймо дітей в день Святого Миколая.

Кожного року в Кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері, що на вул. Садова 12, в день свята Миколая Мир Лікійського Чудотворця (19 грудня), збирається багато людей. Основна частина діти. Вони з нетерпінням чекають на це свято, щоб отримати подарунок від Святого Миколая.

Є також діти яким не має кому дарувати подарунки. Тому в храмі збиралося  чимала кількість дітей-сиріт, та дітей з інтернатів.

Цього року ми також будемо вітати, дітей з цим радісним для них днем. До нашої дитячої родини долучилися діти воїнів АТО.

З благословення Високопреосвященнішого Володимира, митрополита Миколаївського і Богоявленського, громада Кафедрального собору Касперівської ікони Божої Матері, розпочала збір пожерти на закупівлю подарунків та подарунки, дітям бійців АТО.

Пожертви приймаються в свічній лавці храму, з 8:00 до 17:00

контакна інформація: