В Миколаєві вшанували пам’ять Жертв Голодомору.

Щорічно у четверту суботу листопада українці вшановують всіх тих, кого забрали із життя страшні роки голодомору. У День пам’яті жертв голодомору ми повинні згадати мільйони стражденних людей, нещадно закатованих у часи Великого Голоду, запалати свічку пам’яті у своїй оселі і у своїй душі, аби ніколи не забути про нелюдський злочин, скоєний проти українського народу.

22 листопада в 14:30 від Кафедрального Собору Касперівської ікони Божої Матері, по вулиці Садова 12, розпочалася хода учасників акції, до меморіального пам’ятника Жертвам Голодомору (Херсонське шосе).

Прибувши на місце, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир у співслужінні священників Миколаївської єпархії, разом з владою та людьми помолилися за тих, які відійшли у вічність в важкі 32-33-ті роки.

Після Поминальної Літії, було возложено квіти, свічі, та горщики з пшеницею до меморіального пам’ятника.

В Миколаєві вшанували пам'ять Жертв Голодомору. В Миколаєві вшанували пам'ять Жертв Голодомору. В Миколаєві вшанували пам'ять Жертв Голодомору. В Миколаєві вшанували пам'ять Жертв Голодомору. В Миколаєві вшанували пам'ять Жертв Голодомору. В Миколаєві вшанували пам'ять Жертв Голодомору.

Вічна їм пам’ять.