Зустріч Патріарха Філарета з владою Миколаївщини.

14 жовтня під час свого архіпастирського візиту на Миколаївщину, Святійший Патріах Київський і всієї Руси-України Філарет, відвідав Миколаївську міську раду та Миколаївську ОДА.

Під час зустрічі Святійший Патріарх Філарет, нагородив церковною нагородою, орденом св.кн. Володимира Великого ІІ-ступення, губернатора Миколаївської обласної ради Мерікова Вадима Івановича, та грамотою заступника Янишевську Оксану Альбінівну.

Також Святійший Патріарх Філарет, провів прес-конференцію в залі облдержадміністрації.

зустріч з представниками Миколаївської влади зустріч з представниками Миколаївської влади зустріч з представниками Миколаївської влади зустріч з представниками Миколаївської влади зустріч з представниками Миколаївської влади зустріч з представниками Миколаївської влади зустріч з представниками Миколаївської влади

 

Після цього Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, звернувся до всіх жителів Миколаївщини на головні площі міста.

звернення на площі міста в Миколаєві. звернення на площі міста в Миколаєві. звернення на площі міста в Миколаєві. звернення на площі міста в Миколаєві. звернення на площі міста в Миколаєві. звернення на площі міста в Миколаєві. звернення на площі міста в Миколаєві. звернення на площі міста в Миколаєві.