Перебування Святійшого Патріарха Філарета в Миколаєві.

13 жовтня 2014 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, перебуваючи з архіпастирським візит в Миколаївській єпархії, відвідав судно-будівельний завод Нібулон, де освятив буксирний катер.

Під час торжества Патріарх Філарет нагородив оденом Христа Спасителя генерального директора ТОВ «Нібулон» Вадатурського Олексія Опанасовича, та орденом Георгія Побідоносця представника наглядової ради підприємства Андрія Олексійовича Вадатурського.

На святі були присутні голова Миколаївської ради Тарас Дмитрович Кремінь, та заступник голови Миколаївської ОДА  Оксана Янишевська, та депутат обласної ради Катрич Анатолій Петрович. 

візит на Нібулон візит на Нібулон візит на Нібулон візит на Нібулон візит на Нібулон візит на Нібулон візит на Нібулон візит на Нібулон візит на Нібулон візит на Нібулон візит на Нібулон візит на Нібулон візит на Нібулон

Другою важливою подією, візиту Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, було закладення камення під будівництво нового храму в селі Мішково-Погорілове, Жовтневого району. Патріарху Філарету співслужили священнослужителі Кафедрального собору та священники Жовтневого благочиння.

початок будівництва нового храму початок будівництва нового храму початок будівництва нового храму початок будівництва нового храму початок будівництва нового храму початок будівництва нового храму початок будівництва нового храму початок будівництва нового храму початок будівництва нового храму початок будівництва нового храму початок будівництва нового храму початок будівництва нового храму початок будівництва нового храму

Після цього Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України, відвідав військовий госпіталь бійців АТО в м. Миколаєві на вулиці Урицького, 2. Патріарх привітав всіх воїнів, та побажав їм швидкого одуження.

Також Святійший владика провів коротку розмову з представниками ЗМІ.

візит у військовий госпіталь візит у військовий госпіталь візит у військовий госпіталь візит у військовий госпіталь візит у військовий госпіталь візит у військовий госпіталь візит у військовий госпіталь візит у військовий госпіталь візит у військовий госпіталь візит у військовий госпіталь

Завершальною подією цього дня було відслуження Всенічного бдіння в Кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері.

Всенічне бдіння. Миколаїв Всенічне бдіння. Миколаїв Всенічне бдіння. Миколаїв Всенічне бдіння. Миколаїв Всенічне бдіння. Миколаїв Всенічне бдіння. Миколаїв Всенічне бдіння. Миколаїв Всенічне бдіння. Миколаїв Всенічне бдіння. Миколаїв Всенічне бдіння. Миколаїв Всенічне бдіння. Миколаїв Всенічне бдіння. Миколаїв Всенічне бдіння. Миколаїв Всенічне бдіння. Миколаїв Всенічне бдіння. Миколаїв Всенічне бдіння. Миколаїв Всенічне бдіння. Миколаїв Всенічне бдіння. Миколаїв