Березанське благочиння радо приймає владику.

На запрошення благочинного Березанського району, священника Ярослава Капріяна, владика 24 квітня відвідав Березанщину. 

У селі Василівка Митрополита Володимира радо зустрів настоятель. В храмі «Первоверховних апостолів Петра і Павла», владика відслужив Пасхальний Молебень.

храм перв. ап. Петра і Павла храм перв. ап. Петра і Павла храм перв. ап. Петра і Павла храм перв. ап. Петра і Павла храм перв. ап. Петра і Павла храм перв. ап. Петра і Павла храм перв. ап. Петра і Павла храм перв. ап. Петра і Павла храм перв. ап. Петра і Павла храм перв. ап. Петра і Павла храм перв. ап. Петра і Павла

 

Відвідавши село Краснопілля, владика відслужив молебень біля хреста встоновленого жителями села «В честь 150 летия основания колонии Блюменфельд». 

Як розповідають жителі села, що саме цього дня сімдесять років тому, відбулося виселення останнього жителя Блюмофельд у Німечину.

Освятивши колишній храм владика благословив початок доброго справи у його відродженню.

Також Митрополит відвідав і діючий храм в селі Краснопілля.

Краснопілля Краснопілля Краснопілля Краснопілля Краснопілля Краснопілля Краснопілля Краснопілля Краснопілля Краснопілля Краснопілля Краснопілля

 Владика поїхав у село Анатолівка. Побувавши у діючому храмі, (частина якого залишилася після 30-х років), та у новозбудованому храмі.

Анатолівка Анатолівка Анатолівка Анатолівка Анатолівка Анатолівка Анатолівка

 

Візит владики закінчився храмом Архистратига Михаїла в селі Новофедорівка.

храм Арх. Михаїла храм Арх. Михаїла храм Арх. Михаїла храм Арх. Михаїла храм Арх. Михаїла