Богослужіння в день свята Різдва Пресвятої Богородиці.

21 вересня Православна церква святкує Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.

Напередодні в суботу ввечері, 20 вересня 2014 року, Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир звершив Всенічне бдіння у кафедральному соборі м. Миколаєва.

21 вересня, в день свята Різдва Пресвятої Діви, Митрополит Володимир у співслужінні духовенства собору та духовенства Арбузинського благочиння звершив святкову Божественну літургію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт. Арбузинка.

Владика привітав всіх прихожан та гостей храму з Великим святом.

Наприкінці святкової літургії Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир разом з священнослужителями помолилися до Пресвятої Богородиці.

В цей день владика відслужив вечірню та молебень у храмі Первоверховних Апостолів Петра і Павла м Южноукраїнськ, та в храмі св. кн. Ольги м. Вознесенськ.

храм Різдва Пресвятої Богородиці. смт Арбузинка храм Різдва Пресвятої Богородиці. смт Арбузинка храм Різдва Пресвятої Богородиці. смт Арбузинка храм Різдва Пресвятої Богородиці. смт Арбузинка храм Різдва Пресвятої Богородиці. смт Арбузинка храм Різдва Пресвятої Богородиці. смт Арбузинка молебень в Южноукраїнську молебень в Южноукраїнську молебень в Южноукраїнську молебень у Вознесенську молебень у Вознесенську молебень у Вознесенську