Престольне свято в храмі Святого Духа м. Миколаїв

В понеділок 9 червня 2014 року Православна Церква вшановує свято День Святого Духа. Уже 15-й рік відзначає своє свято парафія храму Святого Духа, що розташований по вул. Торговій в м. Миколаєві.

З нагоди престольного свята до храму прибув керуючий Миколаївською єпархією УПЦ КП Високопреосвященіший Володимир митрополит Миколаївський і Богоявленський та очолив урочисте Богослужіння. Владиці співслужили священнослужителі кафедрального собору Касперівської ікони Божої Матері, настоятель храму прот. Василій Мазурик благочиний Жовтевого р-ну, прот. Михайло Буньо благочинний Новобузького р-ну, священнослужителі Жовтневого благочиння, прот. Андрій Калита настоятель храму святої мучениці і цариці Олександри м. Херсона, та інші клірики.

Після Божественної Літургії відбувся святковий хресний хід навколо храму, митрополит Володимир окропив парафіян святою водою і перед входом до храму звершив водосвятний молебень з читанням Євангелія свята. Після закінчення Літургії владика виголосив проповідь на тему свята.