Богослужіння в день свята Собора Пресвятої Богородиці.

Другий день дванадесятих свят – це за традицією особливий святковий день для Свято-Духівського храму. У цей день святкову божественну літургію очолює митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир.

Цього року на другий день Різдва Христового владика Володимир також приносив молитовну жертву Господу у Храмі Святого Духа. Йому спів служили священики собору Касперівської ікони Божої матері протоієрей Роман Дідора, протодиякон Олександр Ципляк, священнодиякон Олег Зеленов та настоятель Свято-Духівської парафії протоієрей Василій Мазурик.

Під час літургії лунали різдвяні піснеспіви, колядки й щирі молитви за Україну. Парафіяни з особливою радістю, святковим настроєм, любов’ю та страхом Божим приймали таїнство євхаристії. У кінці літургії діти, вихованці недільної школи привітали владику, священиків та усіх прихожан з Різдвом Христовим віншуваннями, колядками та святковим вертепом.

Завершилася літургія таїнством миропомазання, звершеним владикою, після чого парафіяни отримали благословення митрополита.

різдво 2015 різдво 2015 різдво 2015 різдво 2015 різдво 2015 різдво 2015 різдво 2015