Владика Володимир окропив свяченою водою електричну підстанцію сонячних батарей.

29 грудня, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, звершив молитву в Березанському районі Миколаївської області.

На запрошення генерального директора Чайки О.М., владика Володимир з священнослужителями прибув на місце розташування новозбудованої електропідстанції. На сьогоднішній час нова, сонячна, електропідстанція є завершеною в будівницві, залишається лише підключитися до обласної електромережі. Тому владика Володимир разом з усіма присутніми, подякували Господу Богові, за щедрі ласки у будівництві об’єкту, та попросили помочі, для остаточного завершення даного проекту.

Після молебня митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, привітав генерального директора, та всіх присутніх з завершенням даної справи, та благословив на подальші дії у розвитку економіки Миколаївської області.

Також владика окропив плити сонячних батарей та територію.

Vladyka Volodymyr okropyv svyachenoyu vodoyu elektrychnu pidstanciyu sonyachnyh batarej. Vladyka Volodymyr okropyv svyachenoyu vodoyu elektrychnu pidstanciyu sonyachnyh batarej. Vladyka Volodymyr okropyv svyachenoyu vodoyu elektrychnu pidstanciyu sonyachnyh batarej. Vladyka Volodymyr okropyv svyachenoyu vodoyu elektrychnu pidstanciyu sonyachnyh batarej. Vladyka Volodymyr okropyv svyachenoyu vodoyu elektrychnu pidstanciyu sonyachnyh batarej. Vladyka Volodymyr okropyv svyachenoyu vodoyu elektrychnu pidstanciyu sonyachnyh batarej. Vladyka Volodymyr okropyv svyachenoyu vodoyu elektrychnu pidstanciyu sonyachnyh batarej.