Божественна літургія в 23-тю неділю після П’ятидесятниці.

16 листопада в 23 -тю неділю після П’ятидесятниці, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, очолив Божественну Літургію у селі Широколанівка.

Владика відслужив Божественну Літургію у співслужінні настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Широколанівка, ієрея Миколая Розлуцького, благочинного Веселинівського району, прот. Василя Долинчука, благочинного Арбузинського району прот. Михайла Гірняка, та духовенства Миколаївської єпархії.

В день професійного свята працівників сільського господарства, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, відслужив акафіст святому пророку Іллі, у зв’язку з потребою дощу для посівних робіт зернових культур.

Після Літургії владика виголосив проповідь. Також митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, згідно указу Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, нагородив спонсора Волощакевича Віктора Володимировича орденом Архистратига Михаїла, грамотою Федюка Віктора Івановича та Кордупеля Олексія Дмитровича, за допомогу у відбудові храму.

Митрополит Володимир поспілкувався з кориспондентом Миколаївської газети «Южная Правда».

храм в с. Широколанівка храм в с. Широколанівка храм в с. Широколанівка храм в с. Широколанівка храм в с. Широколанівка храм в с. Широколанівка храм в с. Широколанівка храм в с. Широколанівка храм в с. Широколанівка храм в с. Широколанівка храм в с. Широколанівка