Святкове Богослужіння у день пам’яті первоверховних апостолів Петра і Павла.

12 липня свята церква вшановує Святих славних первоверховних апостолів Петра і Павла.

Цього ж дня з архипастирським візитом Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, очолив першу Літургію в оновленому храмі в честь святих угодників первоверховних апостолів Петра і Павла, в смт. Веселинове, Веселинівського району Миколаївської області.

Довгий період велися реставраційні роботи в цьому храмі. Але завдяки наполегливій праці настоятеля храму прот. Василя Долинчука, та згуртованості жителів смт. Веселинове, роботи в храмі зуміли довести до завершення.

Владиці співслужили священики Миколаївської єпархії різних благочинь.

По завершенні Богослужіння Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, відвідав дитячий садок. Діти з великою радістю зустріли гостей та відтворили маленьке театральне дійство. По завершенні владика пригостив всіх дітей ласощами.

Того ж дня Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, відвідав храм в селі Широкий Лан, де очолив молебень за здоров’я воїнів, та мир у державі.

Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla. Svyatkove Bogosluzhіnnya u den' pam'yatі pervoverhovnih apostolіv Petra і Pavla.