Привітання з початком навчального року.

Шановні вчителі, дорогі діти. Дозвольте мені привітати всіх Вас з новим навчальним роком, привітати Вас з Днем знань.

Закінчились веселі канікули і ви зміцніли духом і тілом. З свіжими силами переступити шкільний поріг, щоб розпочати новий навчальний рік. Стало гарною традицією, що ми його починаємо з молитви з Божого благословення.

Багато хто із нас чув про Ізраїльського царя Соломона, який царював над Ізраїльським народом ще за 1000 років до народження Сина Божого Ісуса Христа. Будучи ще молодим цар Соломон був призначений на царя після свого батька Давида. Цар Соломон почув голос Божий, який сказав до нього: “Проси чого хочеш, і я дам Тобі”. Задумався цар Соломон і промовив: “Господи Боже дай мені мудрість і розум”. /2 Кор. 1,10/.

Цього ж самого і ми повинні просити сьогодні. Бо мудрість і розум – найбільше багатство світу, до якого ми повинні прагнути.

У Греції жив грецький філософ Сократ. Одного разу він промовляв до свого народу тримаючи в руці гниле яблуко, яке підняв вгору і сказав: “Таким гнилим яблуком є наше суспільство”, і в цей момент кинув його до землі. Яблуко розбилось, але з нього посипались здорові зернята. Він сказав: “Ось такими здоровими зернятами є наша грецька молодь”.

Дорогі браття і сестри! Ці слова грецького філософа є актуальними сьогодні. Сьогодні і наше суспільство є нездоровим, бо свою країну ми розтягаємо в різні сторони, ділимо її. Ось тими здоровими зернятами є сьогодні, ви, дорога наша молодь, яка повинна відродити наше українське суспільство. Наше суспільство повинно переродитися і розпочатись з вас.

Вчитель це не просто професія, це покликання. Праця вчителя – це дорога від серця і до серця. Роль вчителя це зберігати ідеали свого народу – мову, культуру, історію. Наш обов’язок це виховання нової людини. Вплинути на її думку, її духовно збагатити. Знання це велике багатство. Україна надіється на Вас.

Дозвольте побажати великої мудрості і успіхів.

Нехай Всещедрий Господь щедро поблагословить Вас. Амінь.