Богослужіння в четверту неділю після П’ятидесятниці.

17 липня, Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, очолив Божественну Літургію в селі Іванівка Очаківського району.

Перед входом до храму Митрополита Володимира зустріли найменші прихожани. Кидаючи до ніг митрополита квіти, діти розказали привітальні вірші, піднесли запашний коровай, а староста села О. А. Яковенко та настоятель храму ієрей Михайло Грибович, запросили владику до храму на Богослужіння.

Владиці співслужили священнослужитель Кафедрального собору м. Миколаєва прот. Іван Левицький, настоятель храму села Козирка, ієрей Олег Бараняк, та настоятель храму села Іванівка.

В проповіді Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, звернувся до всіх прихожан та гостей з повчальними словами Євангельської проповіді.

Під час Літургії багато дітей та дорослих приступили до Св. Причастя.

По завершенні Літургії, Митрополит Миколаївський Володимир, разом з духовенством, відвідав місто Очаків.

Багато років вже зареєстрована там релігійна громада Української Православної Церкви Київського Патріархату. Також було прикладенно багато зусиль для виділення землі під будівництво храму. Але лишень цього року прихожанам релігійної громади, було надано приміщення для звершення Богослужінь.

Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, разом з духовенством звершив водоосвятний молебень, та окропив свяченою водою приміщення тимчасового храму “Св. рівноапостольної княгині Ольги” та всіх присутніх людей.

Також владика привітав всіх з можливістю звершувати спільні молитви та приступати до Святої Сповіді та Святого Причастя.

З вітальним словом до всіх звернувся заступник голови Очаківської райдержадміністрації С. П. Стовманенко та староста Очаківської парафії А. П. Лучка. Отець Михайло дякуючи всім хто взяв участь в підготовці, та відкритті храму, запросив на першу урочисту Літургію в день пам’яті Св. кн. Ольги, яка відбудеться 24. 07. 2016 року.