На Миколаївщині побудують новий храм.

19 жовтня Високопреосвященніший Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, освятив хрест під будівництво нового храму.

Після довготривалих переговорів та роздумів, жителі села Варюшине, Веселинівського району, Миколаївської області, прийняли рішення відродити занедбану духовність свого села.

Саме сьогодні на запрошення жителів села Варюшине, владика Володимир, звершив Чин заснування церкви, і поставлення хреста.

Серед численних жителів у спільні молитві прийняли участь духовенство, мецинати та керівники органів місцевого самоврядування.

Після проповіді, всі присутні поклонилися Святому Хресту.

Цього ж дня Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, відвідав село Ковалівку, де в храмі Святого Архистратига Михаїла, звершив молебень.

varyushino varyushino varyushino varyushino varyushino varyushino varyushino varyushino varyushino kovalіvka kovalіvka kovalіvka