Митрополит Володимир звершив чин заснування храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці у селищі Полігон

22 липня 2017 року, у суботу 7-ої седмиці після П’ятидесятниці, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир із архіпастирським візитом прибув до селища Полігон Вітовського району Миколаївської області, де звершив чин заснування храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці, поставлення хреста на місці будівництва, а також освячення наріжного каменя і закладення капсули з текстом про подію.

Біля місця будівництва храму владику зустріли і привітали діти, які виголосили вітальні вірші та піднесли владиці квіти та коровай. Настоятель парафії ієрей Володимир Дзюбик привітав Його Високопреосвященство та запросив звершити чин заснування храму.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Миколаївської єпархії прот. Роман Дідора, благочинний Вітовського району прот. Василій Мазурик, настоятель парафії ієрей Володимир Дзюбик та духовенство Вітовського благочиння.

Наприкінці митрополит Володимир звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.

IMG_0438 IMG_0440 IMG_0445 IMG_0461 IMG_0484 IMG_0485 IMG_0501 IMG_0533 IMG_0536 IMG_0554 IMG_0556 IMG_0560

Прес-служба Миколаївської єпархії