Богослужіння в день пам’яті Святителя Миколая Мир Лікійського Чудотворця.

В Кафедральному соборі, Касперівської ікони Божої Матері, привітали дітей з святом Святителя Миколая Мир Лікійського Чудотворця.

19 грудня свята церква вшановує день пам’яті Святителя Миколая Мир Лікійського Чудотворця. Цього дня, Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, очолив святкову Божественну Літургію, в Кафедральному соборі міста Миколаєва.

Напередодні 18 грудня, владика відслужив Всенічне Богослужіння з літією.

День Святого Миколая є одним із найрадісніших свят для маленьких дітей. Тому сьогодні в Кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері, зібралася чимала кількість дітей.

Владика Володимир привітав усіх присутніх з цим радісним святом. В своєму слові він привітав дітей з школи — інтернат, та дітей військовослужбовців Національної Гвардії, вручивши їм подарунки в день свята. Митрополит Володимир висловив щиру подяку усім парафіянам та жертводавцям святого храму, за матеріальну допомогу під час організації даного свята.

Командир військової частини 3039 м. Миколаєва, О.В. Оксенюк, висловив щиру подяку Митрополиту Володимиру, за активну допомогу солдатам військової частини.

Bogosluzhinnya v den' pam'yati Svyatytelya Mykolaya Myr Likijs'kogo Chudotvorcya. Bogosluzhinnya v den' pam'yati Svyatytelya Mykolaya Myr Likijs'kogo Chudotvorcya. Bogosluzhinnya v den' pam'yati Svyatytelya Mykolaya Myr Likijs'kogo Chudotvorcya. Bogosluzhinnya v den' pam'yati Svyatytelya Mykolaya Myr Likijs'kogo Chudotvorcya. Bogosluzhinnya v den' pam'yati Svyatytelya Mykolaya Myr Likijs'kogo Chudotvorcya. Bogosluzhinnya v den' pam'yati Svyatytelya Mykolaya Myr Likijs'kogo Chudotvorcya. Bogosluzhinnya v den' pam'yati Svyatytelya Mykolaya Myr Likijs'kogo Chudotvorcya. IMG_20151219_120912 Bogosluzhinnya v den' pam'yati Svyatytelya Mykolaya Myr Likijs'kogo Chudotvorcya.