Архієрейське богослужіння у Свято-Духівському храмі Вітовського благочиння

8 січня, у 29-ту неділю після П’ятидесятниці, після Різдва Христового, Православна Церква вшановує Собор Пресвятої Богородиці, а також прав. Йосифа Обручника, Давида, царя, і Якова, брата Господнього.

В день свята на запрошення настоятеля Свято-Духівського храму Вітовського благочиння прот. Василія Мазурика, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир очолив Божественну літургію.

Під час Богослужіння священнослужителі молились за мир та об’єднання Українського Православ’я.

Після завершення богослужіння митрополит Володимир звернувся до парафіян із словом про життя Пресвятої Богородиці та привітав усіх зі святом Різдва Христового. Благодійників парафії було нагороджено церковними відзнаками та благословенними грамотами.

img_5748 img_5750 img_5757 img_5771 img_5775 img_5778 img_5780 img_5800 img_5803 img_5807