Митрополит Володимир звершив чин освячення нового храму.

У неділю 21 серпня Високопреосвященніший Володимир, звершив чин освячення новозбудованого храму в селі Мала Мечетня Кривоозерського району.

Керуючий Миколаївською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, на запрошення ієрея Павла Лотоцького настоятеля храму Успіння Пресвятої Богородиці села Мала Мечетня Кривоозерського району Миколаївської області, прибув з пастирським візитом для звершення чину освячення новозбудованого храму. Владиці співслужили протоієрей Роман Дідора секретар Миколаївського єпархіального управління, протоієрей Микола Батько благочинний Кривоозерського району, свящ. Павло Лотоцький настоятель храму та духовенство області.

По завершенні чину освячення та Божественної Літургії владика Володимир звернувся до парафіян храму та гостей з вітальним словом, подякував меценатам та активним учасникам побудови храму, вручивши їм церковні відзнаки.

З привітальним словом також виступили голова районної адміністрації та голова районної ради Кривоозерщини. З нагоди свята освячення нового храму в селі Мала Мечетня, зусиллями місцевих фермерів було влаштовано трапезу для жителів села, які зійшлися на цю знаменну та історичну для села подію.

довідка. Рівно 200 років тому у 1816 році в селі Мала Мечетня, згідно історичних свідчень було освячено новий кам’яний  храм Успіння Пресвятої Богородиці, який був зруйнований у 60-х роках ХХ ст.

Mitropolit Volodimir zvershiv chin osvyachennya novogo hramu. Mitropolit Volodimir zvershiv chin osvyachennya novogo hramu. Mitropolit Volodimir zvershiv chin osvyachennya novogo hramu. Mitropolit Volodimir zvershiv chin osvyachennya novogo hramu. Mitropolit Volodimir zvershiv chin osvyachennya novogo hramu. Mitropolit Volodimir zvershiv chin osvyachennya novogo hramu. Mitropolit Volodimir zvershiv chin osvyachennya novogo hramu. Mitropolit Volodimir zvershiv chin osvyachennya novogo hramu. Mitropolit Volodimir zvershiv chin osvyachennya novogo hramu. Mitropolit Volodimir zvershiv chin osvyachennya novogo hramu. Mitropolit Volodimir zvershiv chin osvyachennya novogo hramu. Mitropolit Volodimir zvershiv chin osvyachennya novogo hramu. Mitropolit Volodimir zvershiv chin osvyachennya novogo hramu. Mitropolit Volodimir zvershiv chin osvyachennya novogo hramu. Mitropolit Volodimir zvershiv chin osvyachennya novogo hramu. Mitropolit Volodimir zvershiv chin osvyachennya novogo hramu.

Також в рамках свого візиту Митрополит відвідав село Мазурове, щоб оглянути стан робіт по побудові нового храму.

Mitropolit Volodimir zvershiv chin osvyachennya novogo hramu. IMG_5440