Богослужіння в неділю Всіх Святих.

26 червня 2016 року, в неділю Всіх Святих, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, звершив чин освячення новозбудованого храму та Божественну Літургію.

На запрошення настоятеля, храму Пресвятої Тройці, священика Василя Гапуна, Високопреосвященніший владика Володимир, звершив чин освячення новозбудованого храму в селі Новоінгулка,  Новоодеського району,  Миколаївської області.

Владиці співслужили: настоятель даного храму, секретар Миколаївської єпархії протоієрей Роман Дідора, та священнослужителі єпархії.

На проповіді зверненій до парафіян владика Володимир наголосив про значення храму для духовного життя кожної людини, та привітав жителів села з освяченням нового храму, а також нагородив подячними грамотами меценатів та парафіян, що брали активну участь у побудові храму.

Завершилось богослужіння уставним многоліття та пам’ятною фотографією з парафіянами.

Bogosluzhinnya v nedilyu Vsih Svyatyh. Bogosluzhinnya v nedilyu Vsih Svyatyh. Bogosluzhinnya v nedilyu Vsih Svyatyh. Bogosluzhinnya v nedilyu Vsih Svyatyh. Bogosluzhinnya v nedilyu Vsih Svyatyh. Bogosluzhinnya v nedilyu Vsih Svyatyh.