Богослужіння в День Святого Духа.

20 червня 2016 року Православна Церква відзначає другий день дванадесятого свята — П’ятидесятниці, День Святого Духа.

З архипастирським візитом митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, відвідав храм Святого Духа, в Корабельному районі Миколаївської області.

З нагоди храмового свята владика очолив Божественну Літургію. Якому співслужили священики Миколаївської єпархії та міста Миколаєва.

По закінченні Літургії було звершено мале освячення води та хресний хід навколо храму.

Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир у повчальному слові звернувся до всіх прихожан та привітав усіх присутніх з храмовим святом.

Bogosluzhinnya v Den' Svyatogo Duha. 2016 Bogosluzhinnya v Den' Svyatogo Duha. 2016 Bogosluzhinnya v Den' Svyatogo Duha. 2016 Bogosluzhinnya v Den' Svyatogo Duha. 2016 Bogosluzhinnya v Den' Svyatogo Duha. 2016 Bogosluzhinnya v Den' Svyatogo Duha. 2016 Bogosluzhinnya v Den' Svyatogo Duha. 2016