Перенесення мощей благовірного князя Олександра Невського (1724)

12 вересня Православна Церква святкує день перенесення мощей святого благовірного князя Олександра Невського з Володимира до Санкт-Петербурга, яке відбулося в 1724 році.

Цього дня, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, відслужив урочисту Божественну Літургію у храмі Олександра Невського, який розташований в місті Миколаєві вул. Касіора (Урицького), 2. Митрополиту у цей день спів служили настоятель храму Олександра Невського – ієрей Тарас Глубіш, благочинний Жовтневого району та настоятель храму Святого Духа – прот. Василь Мазурик, настоятель храму рівноап. кн. Ольги села Котлярево – прот. Андрій Стадович, настоятель храму первоверхавних ап. Петра і Павла смт Первомайське – прот. Віталій Герда та священнослужителі кафедрального собору.

Після Літургії владика привітав всіх прихожан та гостей з престольним святом.