Митрополит Володимир звершив чин освячення наріжного камення для будівництва нового храму в селі Прибужани.

21 липня 2016 року керуючий Миколаївською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату, митрополит Володимир на запрошення ієрея Дмитра Короля прибув в село Прибужани Вознесенського району, де звершив чин закладення нового храму в честь Чесного славного Пророка Предтечі і Хрестителя Іоана і освячення наріжного каменя.

Владиці співслужили: секретар Миколаївського єпархіального управління протоієрей Роман Дідора, благочинний Вознесенського району протоієрей Михайло Посоленик, ієрей Дмитро Король та священнослужителі Миколаївської єпархії.

По завершені чину закладення храму Митрополит Володимир згадав у проповіді історію храму села Прибужани, зруйнованого 30 років тому ( у 1986),

храм в прибужанахякий був пам’яткою архітектури і наголосив на необхідності прикласти спільні зусилля для зведення нового храму.

prybuzhany prybuzhany prybuzhany prybuzhany prybuzhany prybuzhany prybuzhany prybuzhany prybuzhany

Також цього дня Владика звершив чин освячення новозбудованої каплиці в честь святої рівноапостольної цариці Єлени в селі Яструбінове Вознесенського району.

По завершені чину освячення митрополит Володимир подякував жертводавцям вручивши їм подячні грамоти і привітав жителів села з значною подією в селі Яструбінове, де раніше ніколи не було храму.

yastrubinove yastrubinove yastrubinove yastrubinove yastrubinove