Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир освятив накупольний хрест новозбудованого храму.

12 квітня 2016 р., керуючий Миколаївською єпархією відвідав село Котлярево Жовтневого району Миколаївської області, де звершив чин молебню перед початком доброї справи та освятив накупольного хреста.

Владиці співслужили: протоієрей Роман Дідора; протоієрей Василь Мазурик – благочинний Жовтневого району; протоієрей Андрій Стадович – настоятель даного храму села Котлярево, протоієрей Іван Левицький.

Також на історичну подію села прибули депутати та державні службовці органів місцевого самоврядування, а саме: Іванова Надія Валеріївна – депутат обласної ради; Матвеєв Ігор Семенович – голова Жовтневої районної ради; Атанасов Валерій Олександрович – депутат Жовтневої районної ради; Діденко Юрій Володимирович – голова Миколаївської обласної організації Народного Руху України; Кравченко Ольга Іванівна – сільський голова Котляревської сільської ради.

Митрополит Володимир привітав усіх присутніх людей з історичною подією їхнього села. Висловивши щиру подяку всім жертводавцям, які дбають про відродження духовності в їхньому селі.

Всі присутні мали можливість приступити до Святого хреста та поцілувати його.

По завершенні владика поспілкувався з журналістами миколаївського обласного телебачення.