Освячення храму в селі Софіївка.

В неділю 04 жовтня 2015 року, Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, освятив храм в селі Софіївка Первомайського району.

Високопреосвященнійший Володимир, Митрополит Миколаївький і Богоявленський, звершив чин освячення храму, в честь Покрови Пресвятої Богородиців в селі Софіївка.

Після освячення храму, владика відслужив Божественну Літургію.

Владиці співслужили: настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці ієрей Володимир Головчак та священнослужителі Миколаївської єпархії. Божественну Літургію своїм співом доповнив хор із студентів Богословського відділення при Чернівецькому Національному Університеті ім. Юрія Федьковича.

Після завершення Літургії, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, подякував ввсім жертводавцям, які долучилися до будівництва цього храму, який тривав два роки.