Митрополит Володимир звершив чин освячення храму в смт. Врадіївка

У понеділок, 9 жовтня, в день пам’яті святого апостола і євангелиста Іоана Богослова керуючий Миколаївською єпархією митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир відвідав смт. Врадіївку, де звершив чин освячення храму на честь святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця.

Владиці співслужили: секретар єпархіального управління прот. Роман Дідора, настоятель храму прот. Роман Бігун, благочинний кафедрального собору Різдва Христового Володимир-Волинської єпархії прот. Ігор Бігун, благочинний Кривоозерського району прот. Миколай Батько та духовенство Миколаївської єпархії.

За богослужінням співав хор кафедрального собору Касперівської ікони Божої Матері під керівництвом регента Олени Пасько.

Після запричасного проповідував свящ. Володимир Головчак.

По завершенні Літургії Високопреосвященний Володимир звернувся до присутніх з проповіддю, у якій розповів про особливе значення храму в житті православних християн та привітав усіх із освяченням храму, а також нагородив меценатів та благодійників церковними відзнаками.

Закінчилось богослужіння уставним многоліттям.

IMG_0912 IMG_0913 IMG_0920 IMG_0923 IMG_0926 IMG_0931 IMG_0932 IMG_0946 IMG_0948 IMG_0949 IMG_0951 IMG_0955 IMG_0958 IMG_0960 IMG_0966 IMG_0971

Прес-служба Миколаївської єпархії