Богослужіння в день свята Успіння Пресвятої Богородиці.

28 серпня церква вшановує, тілесний перехід Божої Матері на небо – Успіння Пресвятої Богородиці.

В день величного свята митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, очолив святкову Божественну Літургію.

Напередодні, ввечері 27 серпня, владика Володимир у співслужінні священнослужителів Кафедрального собору очолив урочисте Всенічне бдіння з літією, під час якого була винесена плащаниця Пресвятої Богородиці.

Під час Літургії  всі бажаючі мали можливість приступити до Святої Сповіді та Святого Причастя.

Особливістю було те, що на Літургії були присутні діти які йшли в школу. Вони також приступили до Святого Причастя.

По завершенні Літургії, був звершений молебень на Благословення дітей перед початком навчального року. Митрополит Володимир благословив кожну дитину, подарувавши їй молитовник з іконками.

Продовжуючи всеукраїнську акцію “Ранець Доброти”, Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, привітав дітей, потребуючих особливої допомоги та опіки.

З вітальним словом, владика звернувся до всіх дітей та вчителів.

Bogosluzhinnya v den' svyata Uspinnya Presvyatoi Bogorodyci. Bogosluzhinnya v den' svyata Uspinnya Presvyatoi Bogorodyci. Bogosluzhinnya v den' svyata Uspinnya Presvyatoi Bogorodyci. Bogosluzhinnya v den' svyata Uspinnya Presvyatoi Bogorodyci. Bogosluzhinnya v den' svyata Uspinnya Presvyatoi Bogorodyci. Bogosluzhinnya v den' svyata Uspinnya Presvyatoi Bogorodyci. Bogosluzhinnya v den' svyata Uspinnya Presvyatoi Bogorodyci. Bogosluzhinnya v den' svyata Uspinnya Presvyatoi Bogorodyci. Bogosluzhinnya v den' svyata Uspinnya Presvyatoi Bogorodyci. Bogosluzhinnya v den' svyata Uspinnya Presvyatoi Bogorodyci. Bogosluzhinnya v den' svyata Uspinnya Presvyatoi Bogorodyci. Bogosluzhinnya v den' svyata Uspinnya Presvyatoi Bogorodyci.