Святкове богослужіння на Покрову Пресвятої Богородиці

14 жовтня у свято Покрови Пресвятої Богородиці також вшановуємо Касперівську ікону Божої Матері, регіональну святиню півдня України.

Керуючий Миколаївською єпархією УПЦ КП високопреосвященнійший митрополит Володимир очолив святкове богослужіння у престольний день кафедрального собору Касперівської ікони Божої Матері. Владиці співслужили священнослужителі собору та духовенство єпархії. Храм був наповнений віруючими, які усердно молилися до Богородиці, віддаючи себе під Її благодатний покров.

Після літургії було звершено чин малого освячення води та хресний хід. У святковій проповіді владика наголосив про особливе молитовне заступництво Богородиці за всіх християн та, згадуючи історію з’явлення Богородиці у Влахернському храмі в час небезпеки, побажав щоб і в Україні у цей нелегкий для нас час ми теж так щиро молились до нашої небесної Заступниці про визволення від нашестя чужинців.

Богослужіння завершилось уставним многоліттям та молитвою до Богородиці «Царице моя, Преблагая».

img_5573 img_5574 img_5575 img_5576 img_5579 img_5581 img_5582 img_5583