Богослужіння в день Преображення Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа.

19 серпня, митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, очолив Божественну літургію в Кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері, в день свята Преображення Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа.

Напередодні свята владика Володимир, відслужив Всенічне Богослужіння з літією.

В день свята під час літургії на малому вході, Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, нагородив священодиякона Кафедрального собору Касперівської ікони Божої Матері, Олега Зеленова, правом носіння подвійного ораря.

Після літургії владика освятив плоди цьогорічного врожаю.

З благословення Високопреосвященнійшого Володимира у співпраці з волонтерами, біля Кафедрального собору, було організовано збір фруктових плодів, для бійців АТО, які знаходилися на лікуванню у Миколаївському військовому госпіталі.

IMG_9722 IMG_9727 IMG_9728 IMG_9733 IMG_9737 IMG_9753 IMG_9765 IMG_9810 IMG_9775 IMG_9801