Преображення Господнє

У суботу, 19 серпня, Свята Православна Церква урочисто святкує Преображення Господнє.

З нагоди свята Високопреосвященнійший Володимир, митрополит Миколаївський і Богоявленський звершив напередодні, 18 серпня, Всенічне бдіння.

За вечірнім богослужінням була звершена літія, під час якої відбулося благословення хлібів, пшениці, вина та єлею, а на утрені після читання євангельського зачала Владика помазав вірян освяченим єлеєм.

В сам день свята, 19 серпня, митрополит Володимир очолив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого.

Владиці співслужили: секретар Миколаївського єпархіального управління прот. Роман Дідора та клірик собору ієрей Андрій Коваль.

По завершенні богослужіння після прочитання молитов архіпастир освятив виноград, яблука та інші плоди.

IMG_0628 IMG_0620 IMG_0625 IMG_0631 IMG_0634 IMG_0635 IMG_0644