Божественна літургія у день Різдва Христового.

7 січня 2015 р., в день свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, митрополит Миколаївський і Богоявленський звершив Божественну літургію у кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері міста Миколаєва.

Високопреосвященнійшому Володимиру співслужили священнослужителі кафедрального храму.

Під час Божественної літургії митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир зачитав Різдвяне Привітання Патріарха Київського і всієї Руси – України Філарета, та привітав всіх прихожан святого храму з великим святом Різдва Христового.

Після Літургії у виконанні кафедрального хору звучали колядки.

Вечером в день Різдва Христового після Вечірнього Богослужіння, пройшло масове колядування священнослужителів кафедрального собору та священників Миколаївської єпархії. Також у колядуванні брав участь хор кафедрального собору, та хори міста Миколаєва.

Напередодні свята Різдва Христового, 6 січня ввечері, митрополит Володимир відслужив Різдвяне Всенічне бдіння у кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері м. Миколаєва.

Різдво Христове 2015р. Різдво Христове 2015р. Різдво Христове 2015р. Різдво Христове 2015р. Різдво Христове 2015р. Різдво Христове 2015р. Різдво Христове 2015р. Різдво Христове 2015р. Різдво Христове 2015р. Різдво Христове 2015р. Різдво Христове 2015р. Різдво Христове 2015р.