Митрополит Володимир очолив богослужіння у день П’ятидесятниці

У неділю, 4 червня, Свята Православна Церква святкує день Святої Тройці. За Святим Євангелієм на 50-ий день після Воскресіння Господа і Спаса нашого Ісуса Христа Дух Святий, за обітницею Спасителя, у вигляді вогняних язиків зійшов на апостолів у знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

Напередодні, у суботу ввечері, було відслужено Всенічне бдіння і звершено чин літії з благословенням хлібів, вина, пшениці і єлею.

В день свята у кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері м. Миколаєва керуючий Миколаївською єпархією митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир у співслужінні духовенства очолив Божественну Літургію.

По завершенні Божественної Літургії згідно уставу Православної Церкви митрополит Володимир разом з духовенством відслужив Вечірню Дня Святого Духа з читанням колінопреклонних молитов.

IMG_0123 IMG_0124 IMG_0126 IMG_0133 IMG_0136 IMG_0142 IMG_0144